Главни одбор

ГЛАВНИ ОДБОР
ПОКРЕТА ОБНОВЕ КРАЉЕВИНЕ СРБИЈЕ:

ПРЕДСЕДНИК
Жика Гојковић – народни посланик, члан Председништва, Сомбор

ЗАМЕНИК ПРЕДСЕДНИКА
Мирко Чикириз – заменик председника, члан Председништва, председник  ГО Крагујевац, државни секретар у Министарству правде, Крагујевац

ПОТПРЕДСЕДНИЦИ
мр Владимир Јелић – потпредседник, члан Председништва, председник Покрајинског одбора за Војводину, председник ГО Нови Сад, члан Градског већа Нови Сад
Војислав Михаиловић – потпредседник, члан Председништва, Београд
Драган  Нинковић – потпредседник,  члан Председништва, Шабац

ПРЕДСЕДНИК ИЗВРШНОГ ОДБОРА
мр Ненад Томашевић – председник Извршног одбора, члан Председништва, председник СО Бечеј

ГЕНЕРАЛНИ СЕКРЕТАР
доц. др Горан Иванчевић – генерални секретар, члан Председништва, заменик покрајинског секретара за регионални развој, међурегионалну сарадњу и локалну самоуправу, Нови Сад

ДИРЕКТОР 
Славица Шкрбић – директор, члан Председништва, Нови Сад

ШЕФ СЛУЖБЕ ЗА ИНФОРМИСАЊЕ
Бранка Бежанов – шеф Службе за информисање, члан Председништва, заменица председника Скупштине Града Новог Сада

ПОРТПАРОЛ
Милош Парандиловић – портпарол, члан Председништва, Београд

ПРЕДСЕДНИК СКО
Андријана Чикириз, Београд

ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ СЕКРЕТАР
мр Драган Миливојевић, интернационални секретар, члан Председништва, Београд
Бранислав Сворцан, председник Надзорног одбора , Сомбор
Дејан Михаљица, покрајински посланик, Темерин

КООРДИНАТОРИ ИЗВРШНОГ ОДБОРА
Владислав Живановић – председник ИО ПО за Војводину, председник ГО Сомбор
Божидар Павловић – регионални координатор Извршног одбора за Београд
др Владислав Смиљанић – регионални координатор за Југоисточну Србију
Небојша Момчиловић – координатор за Браничевски и Подунавски округ
Катарина Првуловић – координатор за Зајечарски и Борски округ
Светислав Матић – координатор за Колубарски округ, председник ОО Уб
Саша Николић – координатор за Нишавски округ
Миле Шатара – координатор за Јабланички и Пиротски округ
Мирослав Пиљић – координатор за Топлички и Пчињски округ
Љубан Дамњановић – координатор за Мачвански округ, председник ГО Шабац
Зоран Радојевић – координатор за Расински округ, председник ГО Крушевац
Срђан Шкрипац – координатор за Рашки округ
Славиша Стојковић – координатор за Јабланички округ, повереник ГО Лесковац
Игор Ћалић – координатор за Београд 2
Милан Јањић – координатор за Београд 3
Милан Тановић – координатор ИО за Шумадијски и Моравички округ
Миливоје Тодоровић – координатор за Сремски округ, председник ОО Сремска Митровица
Новак Максимовић – координатор за Јужнобачки округ
Ненад Трбојевић – координатор за Западнобачки округ
Стевица Дрчић – координатор за Севернобачки округ
Малиша Рајић – координатор за Поморавски округ
Никола Крстић – координатор за Косово и Метохију
Слободан Тасић – координатор ИО за Нови Сад
Душко Перин – координатор ИО за Средњобанатски и Севернобанатски округ
Душко Кочалка – координатор ИО за Јужнобанатски округ

ИЗАБРАНИ ЧЛАНОВИ ПРЕДСЕДНИШТВА
Марко Петрашиновић – члан Председништва, председник ОО Трстеник
Душан Радосављевић – члан Председништва, Мачвански Прњавор
Рацо Секулић – члан Председништва странке, обласни координатор за Моравички и Рашки округ
Бранко Вукајловић – члан Председништва, окружни координатор за Златиборски округ, председник ОО Ариље
др Саша Стевановић – члан Председништва, помоћник покрајинског секретара за пољопривреду, шумарство и водопривреду
Владимир Ђорђевић – члан Председништва, координатор ПОКС за сарадњу са националним, монархистичким и четничким удружењима у матици и дијаспори

СЕКРЕТАР ИЗВРШНОГ ОДБОРА
Марија Војиновић – секретар Извршног одбора, Нови Сад

ЧЛАНОВИ ГЛАВНОГ ОДБОРА
Љубомир Станишић – заменик председника ИО 
Данило Дурутовић – председник Статутарне комисије, председник Савета за правна питања 
Сретен Јефтић – председник Савета за спорт 
Дејан Станојевић – председник Савета за пољопривреду 
Данијела Милошевић – шеф Позивног центра 
Марија Гужвица – председник савета за чланство и сигурне гласове 
Саша Новаковић – председник савета за едукацију и протокол 
Милан Ђуричић – шеф Тима за спровођење страначких акција 
Борислав Кулић – координатор и шеф Тима ПОКС за друштвене мреже и онлајн учлањења

Радан Арсовић – члан Главног одбора 
Душан Ивановић – члан Главног одбора 
Владимир Ђорђевић – члан Главног одбора 
др Весна Стојановић – члан Главног одбора 
Братислав Вукановић – члан Главног одбора 
Зоран Миленковић –  члан Главног одбора 

Станислав Томишић – председник ОО Темерин
др Жељко Видовић  – председник ОО Врбас
Нандор Тот – председник ОО Бечеј
Стево Карановић – председник ОО Бачка Паланка
Славомир Куручев – председник ОО Житиште
Љубомир Станисављев – председник ГО Зрењанин
Ненад Трбовић – председник ОО Кула
Милан Павловић – председник ОО Љубовија
Драган Аксентијевић – председник ОО Топола
Ратко Јањић – председник ОО Шид
Радиша Павловић – председник ОО Аранђеловац
Саша Зарић – председник ОО Кнић
Владислав Смиљанић – председник ОО Књажевац
Радивоје Цветковић – председник ОО Грделица
Горан Анђелковић – председник ОО Жабаљ
Бојан Стрмшек – председник ОО Сремски Карловци
Радослав Главарданов – председник ОО Србобран
Милан Мирча – председник ОО Алибунар
Жељко Иконић – председник ОО Апатин
Вујадин Кнежевић – председник ОО Бачка Топола
Иван Јовићевић – председник ОО Ивањица
Драган Јовичић – председник ОО Гуча, Лучани
Момир Ковачевић – председник ОО Сјеница
Ивица Госпавић – председник ОО Косјерић
Зоран Нићифоровић – предсеник ОО Рековац
Славољуб Живадиновић – председник ОО Александровац
Драгиша Лазаревић – председник ГО Зајечар
Синиша Војиновић – повереник ОО Бољевац
Дејан Ракић – председник ОО Брус
Драгослав Сталетић – председник ГО Краљево
Драган Василев – председник ОО Лапово
Милан Машић – председник ОО Богатић
Бранко Недељковић – председник ОО Лазаревац
Зоран Пршић – председник ОО Барајево
Боривоје Срећковић – председник ОО Сопот

СПИСАК ПОВЕРЕНИКА ОО И ГО ПОКС
Љубиша Ђорђевић – повереник ОО Чукарица
Драгиша Јоцић – повереник ОО Врачар
Урош Мирчевић – повереник ОО Звездара
Ненад Станковић – повереник ОО Палилула
Предраг Милошевић – повереник ОО Земун
Милан Јањић – повереник ОО Вождовац
Ђултен Дворнић – повереник ОО Стари град
Ана Петровић Вукићевић – повереник ОО Савски венац
Славољуб Ђанковић – повереник ОО Раковица
Рајко Узелац – повереник ОО Гроцка
Гордана Влајић – повереник ОО Панчево
Владимир Сељаков – повереник ОО Оџаци
Саша Велимиров – повереник ОО Беочин
Давор Барашин – повереник ОО Бач
Зоран Радивојков – повереник ОО Бачки Петровац
Стеван Марјанов – повереник ОО Тител
Никола Сегедински – повереник ОО Ада
Никола Вучелић – повереник ОО Кањижа
Милован Ранђић – повереник ОО Кикинда
Светлана Кондић – повереник ОО Нова Црња
Петар Милошевић – повереник ОО Сента
Душан Ивановић – повереник ОО Рума
Јовица Лазић – повереник ОО Ириг
Бранисав Милошевић – повереник ОО Инђија
Миленко Новоселац – повереник ОО Стара Пазова
Горан Бечејски – повереник ОО Опово
Синиша Михајловски – повереник ОО Пландиште
Иван Алексић – повереник ОО Вршац
Иван Лакићевић – повереник ОО Ковин
Ђурица Пецарски – повереник ОО Нови Бечеј
Драган Симанић – повереник ОО Сечањ
Младоје Полић – повереник ОО Прибој
Милорад Обрадовић – повереник ОО Жабари
Борко Павић – повереник ГО Ужице
Милић Смиљанић – повереник ОО Пожега
Мирослав Нешовић – повереник ОО Нова Варош
Мирослав Томић – повереник ГО Ваљево
Бранко Радовановић- повереник ОО Лајковац
Зоран Миливојевић– повереник ОО Мионица
Јелена Пешовић – повереник ОО Горњи Милановац
Горан Петковић – повереник ГО Чачак
Мирослав Пејковић – повереник ОО Варварин
Милан Стојковић – повереник ОО Врњачка Бања
Владимир Ристић – повереник ОО Рача
Александар Радовановић – повереник ОО Деспотовац
Радослав Мијушковић – повереник ОО Рашка
Дејан Динић – повереник ГО Бор
Драган Драгишић – повереник ОО Кладово
Небојша Јовановић – повереник ОО Мајдампек
Слободан Миљковић – повереник ОО Неготин
Слободан Ђорђевић – повереник ГО Смедеревo
Велимир Јевтић – повереник ОО Смедеревска Паланка
Бранко Милошевић – повереник ОО Велика Плана
Жељко Љубанић – повереник ГО Јагодина
Никола Радивојевић – повереник ОО Свилајнац
Петар Блажић – повереник ОО Ћуприја
Драган Крстић – повереник ОО Параћин
Иван Грујић – повереник ОО Прокупље
Драган Миленковић – повереник ОО Куршумлија
Саша Николић – повереник ГО Ниш
Бранислав Раденовић – повереник ОО Мерошина
Радоје Ђуричић – повереник ОО Мали Иђош
Далибор Цетина  – повереник ОО Суботица
Милан Хаџи Арсеновић – повереник ОО Лозница
Борислав Николић – повереник ОО Крупаљ
Стојимир Секулић – повереник ОО Мали Зворник
Небојша Ранковић – повереник ОО Петровац на Млави
Саша Митровић – повереник ГО Пожаревац
Радомир Милојковић – повереник ОО Сокобања
Драган Ракић – повереник ОО Алексинац
Драган Живковић – повереник ОО Пирот
Горан Ристић – повереник ОО Лебане
Јелисавета Вуковић – повереник ОО Бојник
Саша Божић – повереник ОО Бела Паланка
Александра Антић – повереник ОО Сврљиг
Стојан Милошевић – повереник ГО Врање
Светислав Величковић – повереник ОО Бујановац
Ђорђе Вучуровић – повереник ОО Косовска Митровица
Марко Спасојевић – повереник ГО Нови Пазар
Јован Михајловић – повереник ОО Житорађа
Миодраг Селаковић – повереник ОО Сурдулица
Јовица Трајковић – повереник ОО Трговиште
Радиша Николић – повереник ОО Жагубица
Дарко Петровић – повереник ОО Мало Црниће
Владан Дучић – повереник ОО Пријепоље
Александар Павловић – повереник ОО Чајетина
Сретен Милошевић – повереник ОО Власотинце
Мишел Миловансон – повереник за Шведску