Одбори

РЕГИОН ВОЈВОДИНА

Бачка

Јужнобачки округ – Александар Јојић, координатор

  • Бач – Горан Нинић, повереник
  • Бачка Паланка – Мирослав Марковић, повереник
  • Бачки Петровац – Јован Новаков, председник
  • Беочин – Бошко Јандрић, председник
  • Бечеј – Немања Томашевић, председник
  • Врбас – Милан Ђуричић, председник
  • Жабаљ – Горан Анђелковић, председник
  • Нови Сад – град – мр Владимир Јелић, председник
  • ОО Нови Сад – Велинка Станојевић, председница
  • ОО Ветерник – Жељко Бабић, председник
  • ОО Руменка – Рушко Тепић, председник
  • ОО Футог – Драго Качавенда. председник
  • ОО Срем – Милан Гемовић, председник
  • ОО Каћ
  • ОО Клиса
  • КО Центар
  • КО Детелинара – Радован Попов, председник
  • КО Ново Насеље – Небојша Дабић, председник
  • КО Лиман – Владимир Миленковић председник
  • Србобран – Радослав Главарданов председник
  • Сремски Карловци
  • Темерин – Александар Јојић председник
  • Тител – Душан Тубић председник

 

Западнобачки округ – Никола Пајић, координатор

  • Сомбор-град – Никола Пајић, повереник
  • Кула – Синиша Кукић, повереник

 

Севернобачки округ – Стевица Дрчић, координатор

  • Бачка Топола – Вујадин Кнежевић, председник
  • Кањижа – Јухас Ђерђ, повереник
  • Мали Иђош – Радоје Ђуричић, повереник
  • Суботица-град – Стевица Дрчић, пoвереник
  • Ада – Никола Сегедински, председник


Банат – Душко Кочалка, координатор

Јужнобанатски округ

  • Алибунар – Зоран Цветковић, председник
  • Бела Црква – Радомир Јовић, повереник
  • Вршац – Бобан Попов, повереник
  • Ковин – Миливоје Чукић, председник
  • Опово – Драган Гиошев, председник
  • Панчево-град – Роберт Ресановић, повереник
  • Пландиште – Милан Стоилковски, председник

Средњобанатски Округ – Петар Рајлић, координатор

  • Зрењанин-град – Петар Рајлић, председник
  • Нова Црња – Јовица Вуксан, повереник
  • Житиште – Душко Кочалка, председник
  • Сечањ – Дамир Малбашић, повереник
  • Нови Бечеј – Слађана Ђорђијев, повереник

Севернобанатски Округ – Небојша Цукић, координатор

  • Кикинда-град – Велимир Барбулов, председник
  • Нови Кнежевац – Милан Ранисављевић, повереник
  • Чока – Петар Закић, повереник


Сремски округ – Миливоје Тодоровић, координатор

  • Пећинци
  • Рума – Игор Велемир, повереник
  • Сремска Митровица-град – Миливоје Тодоровић, председник
  • Стара Пазова – Дарко Мачкић, председник


РЕГИОН БЕОГРАД

Владимир Ђорђевић потпредседник ИО за БЕОГРАД
Војислав Михаиловић председник ГО

Београд 1 – Перица Милетић координатор

  • Београд-Земун – Борис Николић, повереник
  • Београд-Нови Београд – Перица Милетић, повереник

Београд 2

  • Београд-Савски Венац
  • Београд-Барајево – Слађана Томашевић, повереник
  • Београд-Раковица
  • Београд-Чукарица – Павле Радовановић, председник
  • Београд-Обреновац – Дарко Деспотовић, повереник

Београд 3 – Дарко Милошевић координатор

  • Београд-Гроцка – Иван Живановић, повереник
  • Београд-Звездара – Дарко Милошевић, повереник
  • Београд-Вождовац – Ненад Капор, повереник

 

РЕГИОН ЗАПАДНА СРБИЈА И ШУМАДИЈА

Западна Србија

– Бранко Вукајловић потпредседник ИО (Мачвански, Златиборски и Колубарски округ)

Мачвански округ – Зоран Калабић координатор СЕВЕР

  • Богатић – Слободан Теодоровић, председник
  • Владимирци – Дарко Станишић, повереник
  • Коцељева – Милан Јевтић, повереник
  • Шабац-град – Божидар Катић, председник

Мачвански округ – Ђорђе Ђукић координатор ЈУГ

  • Крупањ – Ђорђе Ђукић, председник
  • Лозница-град
  • Љубовија – Дејан Панић, повереник
  • Мали Зворник – Предраг Ерић, повереник

Колубарски округ – Марија Илић, координатор

  • Ваљево-град – Марија Илић, председница
  • Мионица – Раденко Ђуричић, повереник
  • Осечина – Величко Марковић, председник
  • Лајковац – Војислав Павловић, повереник

Златиборски округ – Бранко Вукајловић, координатор

  • Ариље – Бранко Вукајловић, председник
  • Косјерић – Драшко Радојичић, председник
  • Пожега – Милић Смиљанић, председник
  • Ужице-град – Богољуб Зечевић, повереник
  • Севојно – Небојша Селаковић, повереник
  • Бајина Башта – Милорад Митровић, повереник
  • Нова Варош – Александар Бучевац, повереник

Моравички округ – Милан Тановић, координатор

  • Чачак – Горан Петковић, повереник
  • Ивањица – Милош Драгојевић, председник
  • Лучани
  • Горњи Милановац – Рајко Тодоровић, повереник

Централна Србија

– Хаџи Горан Јеличић потпредседник ИО (Поморавски, Моравички и Рашки округ)

Шумадија – Небојша Момчиловић потпредседник ИО за Шумадију

Шумадијски округ

  • Баточина – Зоран Милановић, председник
  • Крагујевац-град – Милан Тановић, председник
  • Топола – Слободан Живановић, председник

Пoморавски округ

  • Јагодина-град – Хаџи Горан Јеличић, председник
  • Параћин – Немања Радомировић, председник
  • Рековац – Дејан Симић, председник
  • Свилајнац – Миланче Вујчић, председник
  • Ћуприја – Горан Михајловић, председник

 

Расински округ – Марко Петрашиновић потпредседник ИО (Расински округ)

Расински округ – Зоран Радојевић координатор

  • Александровац – Предраг Стевановић, председник
  • Брус – Зоран Поповић, председник
  • Варварин – Горан Николић, председник
  • Крушевац-град – Зоран Радојевић, председник
  • Трстеник – Марко Петрашиновић, председник
  • Ћићевац – Момчило Гојковић, повереник

Рашки округ – Милан Стојковић координатор

  • Врњачка Бања – Милан Стојковић, председник
  • Краљево-град – Алекса Лукић, повереник
  • Нови Пазар-град – Јордан Радовић, повереник
  • Рашка – Радослав Мијушковић, председник

 

РЕГИОН ЈУГОИСТОЧНА СРБИЈА

– Златко Шуловић потпредседник ИО за Источну Србију

Источна Србија

Браничевски Округ – Златко Шуловић координатор 

  • Велико Градиште – Мариола Момчиловић, повереница
  • Голубац – Саша Вујчић, председник
  • Жабари – Новица Јовић, повереник
  • Жагубица – Горан Лалић, повереник
  • Кучево – Драгомир Мисирлић, повереник
  • Мало Црниће – Дарко Петровић, повереник
  • Петровац на Млави – Марија Љубисављевић, повереник
  • Пожаревац – Никола Лазић, председник
  • Костолац – Иван Савић, председник

Подунавски округ – Миодраг Стаменковић координатор

  • Велика Плана – Владан Петровић, председник
  • Смедерево-град – Миодраг Стаменковић, председник
  • Смедеревска Паланка – Милосав Митровић, председник

Борски округ

  • Бор – Ален Лалић, повереник
  • Мајданпек – Ђорђе Драгошан, повереник
  • Неготин – Мирослав Тимотијевић, повереник

Зајечарски округ – Саша Димитријевић координатор

  • Бољевац – Небојша Мегић, повереник
  • Зајечар-град – Иван Динић, председник
  • Књажевац – Зорана Живановић, председница

 

Јужна Србија – Милош Тодосијевић потпредседник ИО за Јужну Србију

Нишавски округ – Горан Стојиљковић координатор

  • Алексинац – Момчило Антанасковић, председник
  • Мерошина – Саша Запарозац, повереник
  • Ниш – град – Милојица Недовић, повереник
  • Ниш Палилула – Војислав Петровић, повереник
  • Ниш Пантелеј – Виолета Дробњак, повереница
  • Ниш Црвени крст – Марко Тодоровић, повереник
  • Ражањ – Драгобран Тимић, повереник

Топлички округ – Младен Костић координатор

  • Житорађа – Ивица Мијајловић, повереник
  • Прокупље – Младен Костић, председник
  • Куршумлија – Горан Јовановић, повереник

Пчињски округ – Др Чеда Митић координатор

  • Босилеград – Андријана Давитков, повереница
  • Бујановац – Предраг Трајковић, председник
  • Владичин Хан – Небојша Зафировић, повереник
  • Врањеград – Зоран Стојановић, председник
  • Сурдулица – Ненад Цветковић, повереник
  • Трговиште – Јовица Трајковић, повереник

Пиротски округ – Славољуб Младеновић координатор

  • Бабушница – Игор Тодоровић, повереник
  • Бела Паланка – Зоран Николић, повереник
  • Пирот-град – Милош Тодосијевић, председник

 

Јабланички округ – Хаџи Игор Стефановић координатор

  • Бојник – Предраг Васиљевић, повереник
  • Власотинце – Миле Дордевић, повереник
  • Лебане – Хаџи Игор Стефановић, председник
  • Лесковац-град – Саша Стевчић, председник
  • Медвеђа – Гојко Ивановић, повереник
  • Црна Трава – Александар Ивић, повереник

Република Српска – Дане Максимовић координатор

Дијаспора

  • Повереник у иностранству, за Аустрију – Дејан Миловановић
  • Повереник у иностранству, за Немачку – Никола Сматлик, nikolasmatlik@gmail.com
  • Повереник у иностранству, за Норвешку – Бранко Димески, darkomojsin@gmail.com
  • Повереник у иностранству, за  Шведску – Мишел Миловансон, milovansson@hotmail.com
  • Повереник у иностранству, за  Велику Британију – Горан Ивановић, poksvelikabritanija@gmail.com
  • Повереник у иностранству, за Аустралију – Бранко Рашић, b.rasic1@bigpond.com
  • Повереник у иностранству, за Швајцарску – Данијел Петровић, info@dakridoplanung.ch